Profesjonalny Dział Obsługi Klienta

Pracownicy Działu są przygotowani do odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania. Udzielą także wszystkich niezbędnych informacji dotyczących podjęcia współpracy z Medycznym Laboratorium Diagnostycznym Medrex.

Innowacyjność

Specjalizujemy się w realizacji usług od pobrania i transportu materiału biologicznego, poprzez wykonanie badań, aż do dostarczenia wyniku analiz medycznych w maksymalnie krótkim czasie.

Poza standardowymi badaniami stawiamy na rozwój i popularyzację metod wysoko zaawansowanych. Wspólnym mianownikiem jest ich najwyższa jakość.

Nowoczesne rozwiązania

Wyniki dostępne są drogą elektroniczną dzięki wdrożeniu nowoczesnego systemu informatycznego, który jest dużym udogodnieniem. Medyczne Laboratorium Diagnostyczne Medrex wykonuje również badania niestandardowe i analizy specjalistyczne.

Stawiamy na jakość

Niewątpliwie największym atutem Centrum Medyczne Medrex jest profesjonalne podejście do pacjentów. Jednostki współpracujące mogą skorzystać z możliwości szkoleń personelu pomocniczego w zakresie pobierania i transportu materiału do badań laboratoryjnych. Organizowane są także spotkania i wykłady na temat nowości w diagnostyce laboratoryjnej.

Outsourcing

  • Szybki dostęp do wyników badań
  • Kompatybilność z systemami komputerowymi szpitali i przychodni
  • 100% bezpieczeństwa danych